Čalouněný podsedák ABUELA
pro vaše komerční i bytové prostory
Máte vyhlídnutou židli ABUELA nebo ABUELA B, ale nechce se vám sedět na plastové skořepině? Pak je pro vás podsedák ABUELA jako dělaný. Kousek je k dispozici v látkovém nebo koženkovém čalouněním. Nenašli jste v naší bohaté nabídce čalounění, které by se vám líbilo? Nevadí. Stačí koupit více než 10 kusů podsedáků a můžete použít vlastní látku.
Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber
Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů.
Prodlužte životnost nábytku
Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužil co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek
Nový časopis o designu
Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.
Země původu | Itálie |
Počet kusů v balení | 4 |
Záruka (měsíce) | 24 |
Objem balení (m3) | 0.05 |
Hmotnost produktu (kg) | 0.5 |
Spotřeba látky / kůže | 0,5 m |
Materiál | textil |
Země původu | Itálie |
Počet kusů v balení | 4 |
Záruka (měsíce) | 24 |
Objem balení (m3) | 0.05 |
Hmotnost produktu (kg) | 0.5 |
Spotřeba látky / kůže | 0,5 m |
Materiál | textil |